Lise Devriyesi 11. bölüm final fragmanında Işıl kaçırılıyor Video

TRT 1 ekranında yayınlanan gençlik dizisi Lise Devriyesi 11. bölüm final fragmanı yayınlandı. Pazar akşamları ekrana gelen Lise Devriyesi 11. final bölümünde Işıl kaçırılıyor. Kendisi hakkında emniyetin ne bildiğini öğrenmek isteyen Çetinin kaçırdığı Işıl kurtulabilecek midir? Lise Devriyesi 11. bölüm finaliyle ile bu akşam ekrana gelecek.

Lise Devriyesi 11. bölüm final fragmanı yayınlandı. Pazar akşamları ekrana gelen TRT 1in gençlik dizisi Lise Devriyesinde bu hafta Işıl kaçırılıyor. Çetin, Emniyetin kendisi hakkında ne bildiğini öğrenmek için Işılı kaçırır. Peki Işıl Lise Devriyesi 11. bölüm finalinde Çetinin elinden kurtulmayı başarabilecek midir? Lise Devriyesi 11. bölüm finaliyle bu akşam ekrana geliyor.

LİSE DEVRİYESİ 11. BÖLÜM FİNAL BÖLÜM ÖZETİ

Necdet ve Kenan arasında eski defterler yeniden açılmış; operasyona kimin devam edeceğine dair rekabet yaşanmaktadır. Işıl’ın Necdet’in kızı olduğunu öğrenen Çetin, emniyetin kendisi hakkında ne bildiğini bulmak için Işıl’ı kaçırır.

Işıl’ın hayatını kurtarmak Yiğit ve Fırat’a kalmıştır artık. Lise Devriyesi’nin bu son bölümü büyük sürprizler ve uzun zamandır beklenen hesaplaşmalarla heyecan dolu bir final vaat ediyor.

LİSE DEVRİYESİ 11. BÖLÜM FİNAL FRAGMANI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir