No: 309 51.bölüm fragmanda Onur ve Laleye yeni bir engel daha Video

No: 309 51. yeni bölüm ile izleyenleri ekrana kilitleyecek. Fox TVnin sevilerek izlenen dizisi No: 309 51. yeni bölüm fragmanında Onur ve Lale arasındaki ilişki daha da güçlenir. No: 309 51. yeni bölümde Onur ve Laleye bu kez terapist engel oluyor.

No: 309 51. yeni bölüm ile bu akşam ekrana gelecek. No: 309 51. yeni bölüm fragmanında Onur ve Lalenin arası düzeliyor. Acak bu sefer terapistin engeli ile karşı karşıya kalıyorlar.

NO: 309 51. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Lale’nin hazırladığı sürpriz partide barışan Onur ve Lale bu sefer de terapistin engeliyle karşılaşır. Her şeye en baştan başlamak zorunda kalan Onur ve Lale tekrar ailelerinin yanına dönüp flört etmeye başlarlar. Bu mecburiyet ilişkilerini ve aşklarını daha da güçlendirecektir.

NO: 309 SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Onur yaşadığı kaza sonucu hayatını ve Lale ile olan ilişkisini sorgulamaya başlar. Laleye tavır alır. Onurun bu hali Yıldız ve Songül’ün de gözünden kaçmaz ikisi için de endişelenirler. Lale ise Onur’un bu soğuk davranışlarına çok üzülür ve Onurun gönlünü almak için her yolu denemeye karar verir. Acaba Lale başarılı olabilecek miydi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir