No: 309 dizisinin 54. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Video

No: 309 dün akşam son bölümüyle yayınlanarak izleyicileri ekrana kilitledi. Hemen arkasından No: 309 dizisinin yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Onur ile Lale eğlenceli ve romantik bir tatil yaşıyor. İşte No: 309un yeni bölüm tanıtımı.

Çarşamba günlerinin eğlenceli dizisi No: 309 yayınlanan her bölümüyle izleyicileri güldürmeyi başarıyor. No: 309un 54. yeni bölüm fragmanı yayınlandı, Lale ile Onur yanında aileleriyle birlikte tatilin tadını çıkarıyor, komik olaylar da onların peşini bırakmıyor. İşte dizinin yeni bölümünde yaşanacaklar…

N0: 309 YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Onur ve Lalenin mutluluklarının önünde tek bir engel kalmıştır. O da Lale’nin babasını bulup onunla yüzleşmesidir. Bu konuda Onur onu yalnız bırakmaz ve birlikte Lale’nin babasını aramaya başlarlar.

NO: 309 DİZİSİNİN KONUSU

Dedesinden kalan mirası alabilmek ve şirketin başına geçebilmek için evlenmesi ve de çocuk sahibi olması gereken Onur, annesinin zoruyla bir randevuya gider.

Lale de annesinin ayarladığı randevu için aynı mekandadır. Birbirlerini tanımayan Lale ve Onur yanlış anlaşılmalar sonucu aynı masaya otururlar. Bu yanlışlık onları büyük bir sürprize hazırlar..

Başrollerinde Demet Özdemir ve Furkan Palalının yer aldığı dizi No: 309 her Çarşamba FOXta!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir