Vatanım Sensin dizisi 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı video

Vatanım Sensin 30. yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Heyecanla beklenen Vatanım Sensin dizisinin 30. bölüm fragmanları izleyiciyle buluştu. Zengin oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Vatanım Sensinde bu hafta Cevdet köşeye sıkışıyor; son koz olarak Ali Kemali kullanıyor!

Vatanım Sensin 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Cevdet hakkındaki hakikati öğrenen Yunan Kumandan Vasili, onu bir seçim yapmaya zorluyor; Cevdet vatanı ile ailesi arasında kalıyor! Cevdetin, Yunan Ordusu içine sızmış gerçek bir vatansever olduğunu öğrenen Vasili, Azize, çocuklarını ve annesini tutsak eder. Cevdetin, yaptıklarının cezasını ailesinin infaz edilmesiyle ödeyeceğini söyleyen Vasili, onun bir karar vermesini ister. Ya vatanını seçecek ya da ailesinin infazını engelleyebilecektir. Cevdet ise vatana olan sevgisinin sonsuz olduğunu ve ihanet edemeyeceğini dile getirir.

Cevdet ve ailesi, savaşın soğuk nefesini ilk defa iliklerinde hissetmektedirler. Ali Kemalin, kaldığı hücreden alınarak infaza götürülmesi karşısında Azize ve kızları çaresizliğini gizleyemez. Cevdet, ailesinin infaz edilmesini engelleyebilecek mi? Vasilinin aldığı mektup, Ali Kemal hakkındaki fikrini değiştirecek mi?

İngiliz Charles Hamilton ise Tevfike yeni bir vazife verir. Yeni vazifesi; Mustafa Kemal Paşayı Charles Hamiltona getirmek olan Tevfik, nasıl bir yol izleyecek?

Vatanım Sensin merakla beklenen yeni bölümüyle 1 Haziran Perşembe akşamı saat 20.00de Kanal Dde!

VATANIM SENSİN 30. BÖLÜM ÖZETİ

Cevdet’in ihanetini anlayan Vasili, Cevdet’i köşeye sıkıştırır. Cevdet’in ailesini kurtarabilmek için vatana ihanet etmekten başka seçeneği yoktur. Lakin Cevdet Vasili’nin istediğini yerine getirse bile kendi canından olacaktır. Bıraktığı vasiyette Ali Kemal’in gerçek ailesini ifşa eder.

Hakikati öğrenen Vasili, Ali Kemal’in canıyla sınanacaktır. Diğer yandan Yüzbaşı Yakup, Cevdet’in ailesi uğruna hainlik edeceğini anlar ve Cevdet’i öldürmek pahasına buna mani olmaya çalışır. Peki Vasili, tüm gerçeği öğreniyor! Cevdet ve ailesinin geleceği ne olacak?

VATANIM SENSİN 30. BÖLÜM FRAGMANI

Vasilinin Cevdete yaptığı oyun ile Cevdetin Yunanların içerisine sızdığı anlaşılır. Cevdetin odasında sakladığı çok özel belgeler bile Vasilinin eline geçer. Bu belgelerde tüm gerçekler ve Cevdetin vasiyeti yer alır. Vasilinin tüm okudukları arasında en can alıcı açıklama ise Ali Kemalin Vasili ve Veronikanın oğlu olduğunu belirten cümle olur.

Vasili, Cevdetten ne istiyor? Leon, Hilali kurtarmak için bir çözüm yolu bulacak mı? Ali Kemal, gerçek anne ve babasının kimliğini öğrenecek mi? Tüm bu sorular, Vatanım Sensin dizisinin bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümde yanıt bulacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir