Hadise söyledi, Demet Akalın dans etti

Bodrumda sahne alan Demet Akalın, Hadise ile aynı sahneyi paylaşarak muhteşem bir konser verdi.

Bodrumda sahne alan Demet Akalın, şarkılarıyla olduğu kadar esprileriyle de sevenlerine unutamayacakları saatler yaşattı.

Hadise’nin beach clubünde sahne alan Akalın hayranlarına unutulmaz bir gün yaşattı. Eski ve yeni albümünden şarkılar seslendiren Akalın’a eşi Okan Kurt ise Djlik yaparak eşlik etti. Kızları Hira ile gelen Akalın ve Kurt bir yandan çocuklarına göz kulak olurken, bir yandan ise sahnenin tozunu attırdılar.

Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Demet Akalın, eşi Okan Kurtun Djlik yapmasıyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Okanın hobisi çok seviyor bu işi. Çok stresli bir işi var. Sahnede stres atıyor. Ben de izin verdim o yüzden. Aslında Okana başka bir teklif de var ama ben şu anda açıklamayayım. Televizyon projesi ama henüz net değil o yüzden söylemeyeyim.”

Demet Akalına eşi Okan Kurt Djlik yaparken kızı Hira da sahne kenarından annesini dinledi. Hadise de annesi Gülnihal Açıkgöz ve kız kardeşi Derya Açıkgöz ile Demet Akalını dinlemeye geldi. Hiranın Hadiseye hayran olduğunu söyleyen Demet Akalın bu yüzden konsere gelirken Hirayı da getirdiklerini söyledi. Demet Akalının davetiyle sahneye çıkan Hadise, son albümünün isim şarkısı “Şampiyon”u seslendirdi. 2 yakın dost beraber şarkı söyleyip dans etti. (Eren Ayhan / İHA)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir