Şevkat Yerimdar 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Video

FOX TVnin ilgiyle takip edilen dizisi Şevkat Yerimdar 11. bölüm fragmanını yayınladı. Cuma akşamları ekrana gelen dizinin yeni bölümünde Şevkat ve Esin insan kaçakçılarının planını bozmaya çalışıyor. Fakat beklenmedik bir anda Esinin başı büyük belaya girecek.

Şevkat Yerimdar yeni bölüm ile herkesi ekran başına kilitleyecek. Cuma akşamı 10. son bölümü ile ekrana gelen Şevkat Yerimdarın yeni bölüm fragmanı da dizinin hemen ardından yayınlandı. 4 Ağustos Cuma günü 11. bölümü ile ekrana gelecek olan Şevkat Yerimdarda neler olacak?

ŞEVKAT YERİMDAR 11. BÖLÜM FRAGMANI

ŞEVKAT YERİMDAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ralliyi kaybeden Bora yaptığı kazayı hafif atlatmıştır ama Esine numara yaparak ona tekrar yaklaşır. Ayrıca Şevkat ile aralarını açar. Ama kapıya bırakılan bir bebek Esinle Şevkati yine birbirine yaklaştırır. Anneyi bulana kadar bebeğe birlikte bakmaya karar verirler. Fakat bu sandıkları kadar kolay değildir.

İsmail, Tezene ile baş başa bir akşam geçirmek için bir plan yapar. Gülperi ve Bozkırı konsere göndermeyi başarır. Ama dahiyane sandığı planı beklenmedik olaylarla ters teper, yine fiyaskoyla sonuçlanır.

Şevkat tesadüfen kendisine hırsızlık kumpası yapanların izini bulup, peşlerine düşer. Artık Bora ile burun buruna gelmek üzeredirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir