Çocuklar Duymasın 2. bölümde Haluk zorlu imtihanda! Video

Kanal D ekranında yeniden izleyicisi ile buluşan Çocuklar Duymasın bu akşam 2. bölümü ile ekrana gelecek. Eminenin kardeşi Oksijen Hayriyenin gelişi komik anlara sebep olacak. Halukun nefes terapisi imtihanı ise hiç beklenmedik şekilde sonlanacak.

Çocuklar Duymasın 2.Bölümde, Taş Fırın Halukun Nefes Terapisti Hayriye ile başı dertte! Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle Pazar 20.00de Kanal Dde!

Eminenin nefes terapisti kardeşi Oksijen Hayriye, Haluk ve Meltemin evine gelince eğlenceli anlar yaşanır. Hayriye başta Haluk ve Meltem olmak üzere herkese nefes terapisi yapar. Taş Fırın Haluk başlarda nefes terapisi yapmayı reddetse de, Meltemin ısrarlarına dayanamaz. Halukun nefes terapisi yapması birbirinden komik anlara sahne olur.

Öte yandan Halukun bir seminerde konuşma yapması gerekmektedir. Haluk konuşma yapmak istemese de, şirket ismini bildirmiştir, afişler hazırlanmıştır. Artık Haluk dönüşü olmayan bir yola girmiştir. Seminerden bir gün önce Halukun dilini arı sokar. Hiç konuşamayan Haluku iyileştirmek için herkes seferber olur.

Meltem evde Japon bir iş adamıyla internet üzerinden konferans yapar. Konferans sırasında Kükrek Kadriye, Hüseyin ve Şükrü de evde olunca ortalık karışır.

ÇOCUKLAR DUYMASIN 2. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir