Dolunay 2. yeni bölüm fragmanında ortalık karışıyor Video

STAR TVnin yeni dizisi Dolunay dün akşam ilk bölümü ile ekrana geldi. İlginç hikayesi ve eğlenceli kadrosu ile Dolunay 2. bölüm fragmanını da dizinin hemen ardından yayınladı. İşte ilk bölümde yaşananlar

Dolunay dün akşam ilk kez izleyici karşısına çıktı. star TVnin yeni yaz dizisi Dolunay şimdiden dikkatleri üzerine topluyor. Can Yaman ve Özge Gürelin başrolünde yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

Ferit Aslan (Can Yaman), işindeki mükemmel düzeni evinde de arayan başarılı bir iş adamıdır. Evinde her gün o gelmeden önce yemeğini yapacak bir aşçı çalışır. Ama Feritin titizliği ve mükemmeliyetçiliği yüzünden hiçbiri uzun süre çalışamaz.

Gastronomi bölümü yüksek lisans öğrencisi Nazlı (Özge Gürel) ise arkadaşı ve kardeşiyle yaşadığı evi çekip çevirebilmek için acilen iş aramakta ama dediğim dedik tavırları yüzünden bulduğu işlerde tutunamamaktadır. Birbirine zıt bu iki insanın yolu Feritin mutfağında kesişir.

Didişmeyle başlayan iş ilişkisi Nazlının yemek konusundaki yeteneği sayesinde uzun soluklu olacak gibi gözükürken, dolunaylı bir gecede Nazlı ve Ferit kendilerini aşkın kollarında bulur. Ancak aşk; milyon liralık projelerden de mutfakta yemek yapmaktan da çok daha çetrefilli bir meseledir.

Yaşanan yanlış anlamalar bir gece yarısı; dolunayın altında, kendilerini içinden çıkamayacakları karışık bir durumun içinde bulmalarına neden olur!

Yayın Günü: 4 Temmuz Salı
Yayın Saati: 20:00

DOLUNAY 2. BÖLÜM FRAGMANI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir