Rüya 2. bölüm fragmanında sürpriz kaçış Video

SHOW TVnin yeni dizisi Rüya ilk bölümü ile herkesi ekran başına kilitledi. 2. yeni bölüm fragmanı da yayınlanan Rüya dizisi Salı akşamı ekrana gelecek. Yeni bölümde Elif ve Bulut aşklarının peşinden gidecek.

Rüya dizisi yeni bölümü için heyecan dorukta. Salı akşamları ekrana gelecek olan Rüya dizisinin 2. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Elifin hayatı bir anda değişiyor. Rüyası gerçek olan Elifi bundan sonra daha zor günler bekliyor.

Rüya yeni bölümü ile 25 Temmuz Salı Show TVde.

RÜYA 2. BÖLÜM FRAGMANI

RÜYA DİZİSİ İLK BÖLÜMDE NELER OLDU?

“Rüya”nın 1. bölümünde; Hayatı üvey anne zulmü altında geçen Elifin hayatı, yakın arkadaşı Yıldızın ısrarı ile mağaza asistanı olarak çalıştıkları markanın İstanbul defilesine katılması ile tamamen değişir.

İki arkadaşın kendilerini olmadıkları insanlar gibi tanıttığı o büyülü gecede Elif ve markanın başarılı ve yakışıklı veliahdı Bulut birbirine ilk görüşte aşık olur. Bulut Elifin gerçek kimliğini öğrenir ve rüya gibi başlayan aşkları kabusa döner. Bulutun sahtekarlıkla suçladığı ve terk ettiği Elifin hayatta tutunduğu son dalda böylece elinden kayar. Üvey annesi alacağı iki daire karşılığı onu 50 yaşındaki bir müteahhitle evlendirmek ister. Elifi içine düştüğü bu durumdan kurtarabilecek tek kişi ise Buluttur!

Yaşadıkları masum aşkı ailelerine karşı savunmak zorunda kalan Elif ve Bulutu bekleyen daha büyük bir tehlike vardır, Alaz Noyan. Öldü sandığı babasının Cihan Giray, yıllardır emrinde çalıştığı Bulutunsa aslında öz kardeşi olduğunu öğrenen Alazın intikam ateşi önüne çıkan her şeyi yakacaktır. İstanbulu mesken tutan bu hikayede aşk mı kazanacak yoksa intikam mı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir