No:309 dizisi 59. bölüm 2. fragmanı yayınlandı Şaşırtan bir gelişme Video

No:309 59. bölüm sezon finali fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamları ekrana gelen No:309 sezon finalinde Lale ikinci kez hamile olduğunu saklayacak mı? Finalde ortaya çıkan Lalenin babası neden geri geldi? No:309 59. bölüm sezon finali fragmanı ile 2 Ağustos Çarşamba akşamı ekrana gelecek.

Ekranların sevilen komedi dizilerinden hem eğlendiren hem hüzünlendiren ve enerjisinde hız kesmeyen No:309 dizisi yine heyecanlı bir zaman dilimini izleyiciye sunuyor. Her bölümü merakla beklenen diziden ise üzücü bir haber geldi. Kısa bir süreliğine veda edecek olan dizi yeni sezonda tekrar karşımızda olacak. Twitter üzerinden “No: 309, 2 Ağustosta 59. bölümüyle sezon finali yapıp 20 Eylülde (sezonda) yeni sürprizlerle kaldığı yerden devam edecektir.” açıklamasında bulunuldu. İzlemeye doyamadığımız dizinin sezon finali ise oldukça heyecanlı gözüküyor. İkinci çocuğuna hamile olan Lale bakalım finalde kiminle karşı karşıya kalacak? Sevindirecek mi yoksa hüzünlendirecek mi? Hep beraber bekleyip göreceğiz..

NO: 309 SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Onur ve Lale ikinci çocuk fikrine sıcak bakmaya başlar fakat Emir’in onları rahat bırakmaya pek niyeti yoktur. Onlar da bu fikri ertelemeye ve birbirlerine vakit ayırmaya karar verirler. Nilüfer ve Kurtuluş ise Gülşah’a kardeş yapmaya karar verir. Bu arada Hülya’nın bir işler çevirdiğini düşünen Songül’ün artık sabrı taşar ve Hülya ile tartışır. Bu olay, Onur ve Lale’yi ayırmak için sürekli planlar yapan Betül’ün ekmeğine yağ sürer. Gold Film imzalı başrollerini Furkan Palalı, Sumru Yavrucuk ve Demet Özdemir’in paylaştığı No: 309 dizisi No: 309 yeni bölümüyle Çarşamba FOXta!

SEZON FİNALİ TANITIM FRAGMANLARI

BAŞROL OYUNCU KADROSU

Demet Özdemir (Lale Yenilmez), Furkan Palalı (Onur Sarıhan), Sumru Yavrucuk (Songül Şen), Fatma Toptaş (Nilüfer Yorulmaz), Gökçe Özyol (Kurtuluş Yorulmaz), Suat Sungur (Fikret Sarıhan)

DİĞER OYUNCULAR

Pelin Uluksar (Nergis Yenilmez), Sevinç Erbulak (Betül Sarıhan), Özlem Tokaslan (Yıldız Sarıhan), Ceren Taşçı (Filiz Sarıhan), Beyti Engin (Şadi Sarıhan), Cihan Ercan (Erol Sarıhan), Ömrüm Nur Çamçakallı (Gülşah Yorulmaz)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir