Çember Kurtar Beni fragmanında cinayetin sır perdesi

Çember: Kurtar Beni fragmanı yayınlandı. Star TV ekranında yayınlanan Çember: Kurtar Beni bölümünde lüks bir araç içinde bulunan iki kadın cesedini araştırmaya başlayan ekip kadınların kimlik tespitinin ardından büyük şok yaşar. Peki Çember: Kurtar Beni bölümünde ekip cinayetin sır perdesini aralayabilecek mi?

Çember: Kurtar Beni fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamları star TV ekranında izleyenleri ile buluşan Çember: Kurtar Beni yeni bölümde lüks bir arabanın içinde bulunan iki kadın cesedi ekibin kimlik tespitinin ardından yeni bir şekil alır. Peki Çember: Kurtar Beni yeni bölümde ekip cinayetin sır perdesini aralayabilecek midir?

ÇEMBER: KURTAR BENİ BÖLÜM ÖZETİ

Serinin dördüncü filmi Çember:Kurtar Benide konuk oyuncu olarak İlay Erkök, Seda Demir ve Gökhan Atalay yer alıyor.

Göl kenarında, park halindeki lüks bir araç içinde iki kadın cesedi bulunur. Kadınların kimlik tespiti yapıldığında ekibimizi şaşırtan detaylar ortaya çıkar. Begüm başarılı bir doktor, Elif ise hayatını eskortluk yaparak kazanmaktadır. Akıllarda soru işaretleri oluşur. Birbirinden alakasız bu iki kadını bir araya getiren sebep nedir? Araştırma devam ederken, eskiden çok iyi bir polis olan fakat meslekten ayrılan Şinasi Başkomiser de soruşturmaya yardımcı olmak amacıyla ekibe dahil olur. Şinasi Bülbül nam-ı değer En gerekli Yılan Barış Başkomiserle akademiden dönem arkadaşı aynı zamanda birbirlerinin en büyük rakibidir. Şinasi Başkomiserin ekibe dahil olması Volkan başta olmak üzere herkesi heyecanlandırır. Soruşturma esnasında Begüm, Elif ve Selinin geçmişten kalma çok önemli bir sırları olduğu ortaya çıkar. Peki bu sır nedir? Tek sır onların ki değildir elbet. Şinasinin de tüm ekipten gizlediği büyük bir sırrı vardır

Yayın Tarihi: 18 Ekim Çarşamba
Yayın Saati: 20:00

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir