Çukur dizisi ne zaman başlayacak İşte Çukur dan ilk sahne.

Çukur dizisi için nefesler tutuldu. SHOW TVnin çok yakında başlayacak olan yeni dizisi Çukurdan ilk sahne yayınlandı. Oyuncu kadrosu ve hikayesi ile şimdiden dikkatleri üzerine çeken Çukur dizisi ne zaman başlayacak merak konusu.

Bu sezonun iddialı dizilerinden, ay yapım imzalı Çukur, Pazartesi günü ekran yolculuğuna başlıyor. Show TVde ekrana gelecek, sezonun merakla beklenen dizisinden ilk sahne bu akşam izleyicileriyle buluştu. Çukur mahallesini yöneten, Koçovalı ailesinin reisi İdris Koçovalı’nın, Vartoluya rest çektiği anlar heyecan yarattı.

ÇUKUR DİZİSİ 1. BÖLÜM İLK SAHNE

Show TV’de ekrana gelecek, Ay Yapım imzalı Çukur yayına girmesine sayılı günler kala tanıtımlarıyla da heyecanı zirveye taşıyor. Bugüne kadar yer aldığı televizyon dizilerinde ağırlıklı olarak komedi rollerinde izleyici karşısına geçen Öner Erkan, “Selim Koçovalı” ile bu kez bambaşka bir karakterle ekrana dönmeye hazırlanıyor.

ÖNER ERKAN ÇUKUR İLE GERİ DÖNÜYOR.

Pazartesi akşamları ekran başındakileri merak uyandırıcı ve heyecan dolu dünyasına sürükleyecek Çukur’un Selim Koçovalı’sı Öner Erkan, izleyicileri ters köşeye yatıracak. Ercan Kesal’ın hayat verdiği İdris Koçovalı’nın oğullarından “Selim Koçovalı”yı canlandıran ünlü oyuncu, Çukur’un baba-oğul hikâyesinin en ilgi çekici halkalarından biri olacak. Ailenin lükse düşkün tek kişisi olan Selim, babası İdris’in temsil ettiği değerleri benimseyemediği için babasının gözünde hep bir hayal kırıklığı olur. Selim’in bağlama çalıp türkü söylediği anlar, izleyicilerin kalbini çalarken; Öner Erkan performansıyla ekran başındakilerin büyük beğenisini kazanacak.

Etkileyici hikâyesi ve kıvrak kurgusu ile yılın en çok konuşulan yapımlarından olacak olan, Ay Yapım imzalı ‘Çukur’, ilk bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir