Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 77. bölüm fragmanı için bekleyiş

ATVnin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 76. son bölümü ile dün akşam herkesi ekran başına kilitledi. Salı akşamları ekrana gelen dizinin son bölümünde Hızır intikam peşinde. Yaşarla birlikte gerçekleri öğrenmeye çalışan Hızır bir adım daha yaklaşıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 77. bölüm fragmanı ise heyecanla bekleniyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz zirvedeki yerini koruyor. Salı akşamlarının en çok izlenen dizisi olan Eşkıyada bu hafta yer yerinden oynadı. Hızır intikam için herkesi karşısına alıyor.

Yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazın 77. bölümü 24 Ekim Salı günü ATVde.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 76. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yaşar, işlediği suça dostum dediği İlyası katarak kaderine ortak etmiştir. Amacı kardeşinin ölümünü ona ihale eden Ekremin oyunundan sıyrılmaktır.

İstihbarattaki karşıt yapılanmayı açığa çıkarmaya çalışan Ceylan ve Nevzat bu durumu devletin menfaatine kullanmayı bilirler.

Nevzat artık Çakırbeyli ailesinin yanında olmayacağını açıkça söylemiş olsa da ortak düşmanların karşısında bir arada olmak gerekmektedir.

Ekremin uğruna kardeşini kurban ettiği planlarından biri de Hızırla birlikte ticaret masasına oturabilmektir. Nitekim yaptığı eylemlerle güven sağlar ve ölüm haberini bekleyen masadakiler karşısında bir sandalyeye sahip olur.

Bütün bu krizler içinde dostu düşmanı bir araya getiren masa toplantısında oklar Ünal Kaplana çevrilecektir.

Tüm düşmanları yok olana kadar kıyıma amade olan Hızır da bu toplantıdan kafasındaki soru işaretlerini dağıtmadan ayrılmama konusunda kararlıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir