Fazilet Hanım ve Kızları 19. yeni bölümünde Hazım Bey öldü mü?

Fazilet Hanım ve Kızları 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dün akşam son bölümüyle izleyicileri ekrana kilitleyen Fazilet Hanım ve Kızlarının yeni bölümü merakla bekleniyordu. Fazilet Hanım ve Kızları 19. yeni bölüm fragmanına Hazım Beyin cenazesi damga vurdu. Peki Hazım Bey gerçekten öldü mü? İşte Fazilet Hanım ve Kızları 19. yeni bölümünde yaşanacaklar..

Fazilet Hanım ve Kızları 19. yeni bölümüyle 21 Ekim Cumartesi akşamı izleyicisiyle buluşacak. Dün akşamki bölümüyle nefesleri kesen Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı şoke etkisi yarattı. Bu gelişmeyle birlikte Egemenler ailesinde neler yaşanacak?

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 19. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

FAZİLET HANIM VE KIZLARI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yılın düğünü, Selin ve Yasin’in şok evlilik misillemesiyle skandala dönüşürken, Yağız ve Sinan’la ilgili büyük sırrı öğrenen Güzide’nin başına gelenler, skandal düğünü dehşet gecesine çevirir.

Düğün gecesinden sonra yalıda fırtınalar arka arkaya kopmaya başlar. Egemen’ler aldıkları ağır darbelerin etkisiyle savrulurken, Ece’nin hali ,Hazan ve Fazilet arasında yeni bir krizin fitilini ateşler. Öte yandan, kardeşine destek olmak için yalıda daha çok zaman geçirmeye başlayan Hazan, Sinan ve Yağız arasında yarattığı sessiz gerilimden habersizdir. Yaşanan olaylar Yağız ve Hazanı giderek daha da yakınlaştırırken Sinan içini kemiren şüphelerin pençesinde kıvranmaya başlar. Hazanın Yağız’a doğru attığı beklenmedik adım Sinan’ın sabrını taşıran son damla olurken, fırtınaları dinmek bilmeyen Egemen’leri ise, hayatlarını değiştirecek bir kasırga beklemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir