Klavye Delikanlıları 2. yeni bölüm fragmanında eğlence tavan yapıyor!

Klavye Delikanlıları 2. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Salı akşamları ekrana gelen Show TVnin yeni dizisi Klavye Delikanlılarında bu hafta ekip iki iddialı rakip firmanın elinden şantaj ve montajla istedikleri parayı ele geçirir. Klavye Delikanlıları eğlenceli anları ile bu akşam Show TVde.

Klavye Delikanlıları 2. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Yapımcılığını Süreç Filmin üstlendiği Klavye Delikanlıları dizisinin başrollerinde Rasim Öztekin, Cengiz Küçükayvaz, Vildan Atasever, Kaan Yıldırım, Uraz Kaygılaroğlu ve Seray Sever gibi birbirinden usta isimler yer alıyor. Klavye Delikanlıları 2. yeni bölümde ekip polisin elinden kurtulmanın şerefine soluğu gece kulübünde alır. Böylelikle sosyetenin içinden yeni avlarını düşürmekte daha kolay olacaktır. Klavye Delikanlıları 2. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek.

KLAVYE DELİKANLILARI 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KLAVYE DELİKANLILARI 2. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Klavye Delikanlılarının Salı akşamı ekrana gelecek 2. bölümünde bu sefer görevleri şantaj ve montaj! Klavye Delikanlıları iki iddialı rakip firmanın kaderlerini belirliyor. Bizimkiler, takıldıkları polis çevirmesinden büyük bir şans eseri paçayı kurtarırlar. Hapse atılma korkuları yine ertelenmiş ve evren onlara güzel bir kıyak geçmiştir. Bu başarılarının ardından yeni hedef belirlemeleri gereken ekip, soluğu meşhur bir gece kulübünde alır. Hem başarılarını kutlayacak, hem de sosyetenin nabzını yakın mesafeden kollayacaklardır. Kuzen Volki tam bir zengin avcısı gibi, metresi Arzu ile takılmakta olan holding sahibi Hakan Baydar’ı gözüne kestirir. Hakan Baydar bu sıralarda en ciddi rakibi Tezcan Holding ile bir enerji ihalesine girecektir. Fakat özel hayatı yüzünden bizim ekibin eline, tahmin edemeyeceği bir koz verir.

KLAVYE DELİKANLILARI 2. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

Bir yandan Hiko Dayı ansızın mahalleye geri dönen sevdiği kadın Nergis’ten kaçacak delik ararken, Tahir ilan-ı aşk etmekle ilgili bir sınav atlatacak, Veli Dayıoğlu ise Seleni elde etmeye çalışırken hayatı Keremin burnundan getirmeye devam edecektir. Kendilerini hem sanal hem de gerçek bir operasyonun içinde bulan klavye delikanlılarını yine zorlu ve komik bir macera bekliyordur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir