Payitaht Abdülhamid 21. bölümde zorlu görev!

Payitaht Abdülhamid 21. yeni bölüm için nefesler tutuldu. Bu akşam yeni bölümü ile TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Payitaht Abdülhamidde Mahmut itibarlı günlerine dönmek için işbirliklerine devam eder. Abdülhamid bir kez daha Mahmutun karşısına çıkacaktır.

Payitaht Abdülhamid yeni bölümü ile bu akşam TRT 1de. Cuma akşamları reyting sıralamasında yerini koruyan dizi bu hafta da herkesi ekrana kilitleyecek. İşte yeni bölümden ilk detaylar..

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 21. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Abdülhamid Mahmutu bir kez daha huzurundan gönderir fakat Mahmut vazgeçmez. Eski itibarlı günlerine dönmek için Parvusla işbirliği yapmaya, oyunlar kurmaya devam eder. Onun bu oyunlarında rol alan Seniha Sultan ve Sabahattin ise sonunda kendilerini Abdülhamidin karşısında bulur.

Murad ve Söğütlü ajanların tuzağından Selim Paşa ve kızı Dilşadı kurtarmayı başarır. Ama aldıkları istihbarat onları daha zorlu bir göreve sokar. Bu görevde en büyük yardımı Ahsen’den alırlar. Ahsen tercüme odasından çıkıp sokaklarda ajan peşinde koşarken bilmeden belki de ölümüne koşmaktadır.

Firuze, Bidar Sultan’dan intikamını almak ve Şehzade Abdülkadir’in gönlüne girebilmek için her yolu denemektedir. Bidar Sultan’ın bir anlık düştüğü gafletten Abdülhamid onun sayesinde haberdar olur. Daha üzerinden kız kardeşi Seniha Sultan’ın ihanet ağırlığı kalkmamışken Abdülhamid bu kez de karısı Bidar Sultan’ın ihanetiyle sarsılır.

Parvus sinsi ve zehirli ajanlarını Payitaht’ın sokaklarına salmıştır. Marco’nun komutasındaki ajanlar yüzünden Payitaht sokakları artık hiç tekin değildir.

Parvus’un bir diğer eli de Saraydadır. Mahmut’u kullanarak Şehzade Abdülkadir’i köşeye sıkıştırmayı başarır. Abdülkadir’in hatası, yoksa Herzl’e Kudüs’ün kapılarını mı açacaktır?

PAYİTATH ABDÜLHAMİD 21. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Hatice Sultan büyük bir ümitle Kemalettin’in Sultan Abdülhamid’le konuşmasını beklerken iki aşığın arasına Osman Paşa girer. Hatice’nin, derdinden yataklara düştüğünü öğrenen Sultan Abdülhamid Hatice’ye kendisi sorar, ne istediğini…

Hatice Sultan, Naime Sultan ve Kemalettin’in gözleri önünde aşkını söyleyebilecek midir?

Gerfand, Marco’nun tutsaklığından kurtulmayı başarır. Peşindeki ajanları canı pahasına atlatır, Saraya kadar ulaşır. Ama Abdülhamid’in karşısına çıkmayı başaracak mıdır?

Bütün soruların cevabı Cuma akşamı TRT1’de Payitaht Abdülhamid’te!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir