Seven Ne Yapmaz 7. bölümde Ozan ve Nazlı boşanacak mı?

Seven Ne Yapmaz 7. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. ATV ekranında Çarşamba akşamları ekrana gelen Seven Ne Yapmaz dizisi 7. yeni bölümde Ozan, Gizemin büyük sırrını öğreniyor. Nazlı, Ozanın eline verdiği belgeler ile artık kendisinden boşanabileceğini Ozana söyler. Seven Ne Yapmaz 7. yeni bölümü ile bu akşam ATVde.

Seven Ne Yapmaz 7. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Çarşamba akşamları ekrana gelen Seven Ne Yapmaz 7. yeni bölümde Nazlı ve Arzunun oynadığı büyük oyun ortaya çıkar. Ozan eline aldığı mektupla bütün gerçeği öğrenir. Peki Ozan şimdi ne yapacaktır? Seven Ne Yapmaz 7. yeni bölümü ile bu akşam ATVde.

SEVEN NE YAPMAZ 7. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Ozan, Gizemin dedesinin fotoğrafını bir diş macunu ilanında görünce şok olur, demek ailem diye tanıştırdığı kişiler sahtedir. Belki de her şey, Gizem bile sahtedir. Gizem ve Arzu bunu şiddetle reddederler ama ortada bir şeyler döndüğü kesindir. Yoksa hep şüphelendiği gibi Gizem aslında Nazlı mıdır?

SEVEN NE YAPMAZ 7. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Mehmet ile Serkana durumu anlatır. Bunca dolap çeviren Gizem ve Arzunun itiraf edecek hali yoktur. Yapmaları gereken şey kanıt bulmaktır. Arzu ile Nazlı da kara kara Ozanın gerçeği anlamaması için ne yapacaklarını düşünüyorlardır. Ozan, son zamanlarda olanlardan dolayı kafasının karışık olduğunu söyleyerek Gizem ve Arzuyu yemeğe davet eder.

Yemekte Mehmet onları oyalar, gözünün önünden ayırmazken, Nurcan Ablanın evine gidecek ve Nazlı orda mı bakacaktır. Yemekte Mehmet onları oyalar, gözünün önünden ayırmazken, Nurcan Ablanın evine gidecek ve Nazlı orda mı bakacaktır. Bu sırada Yadigar da kendi oyununu devreye sokmuş ve Recepe Nazlının bu akşam parka geleceğine söz vermiştir. Ortalık yine fena karışmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir