Şevkat Yerimdar 22. yeni bölümde Şevkat Esine evlilik teklifi edebilecek mi

Şevkat Yerimdar 22. yen, bölüm fragmanları yayınlandı. Cuma akşamları ekrana gelen Şevkat Yerimdar 22. yeni bölümde Esin, Şevkatten evlilik teklifi beklerken Şevkat henüz bir adım bile atamamıştır. Şevkat Yerimdar 22. yeni bölümü ile bu akşam Fox TV ekranında.

Ekranların sevilen romantik komedi dizisi Şevkat Yerimdar 22. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Şevkat Yerimdar 22. yeni bölümde Esin, Şevkatten evlilik teklifi bekler ama Şevkat henüz bir adım atamamıştır. Şevkat Yerimdar 22. yeni bölümü ile bu akşam fox tv ekranında.

ŞEVKAT YERİMDAR 22. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ŞEVKAT YERİMDAR 22. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Şevkatin sürekli belaya bulaştığını düşünen Esin, evlenmek istiyorsa artık sakin bir yaşam sürmesi gerektiğini söyler ve iddiaya girerler. Şevkat kavgadan uzak duracak, Esin ise ev işlerinin üstesinden geleceğini kanıtlayacaktır. Böylece kendilerini bir evlilik provasının içinde bulurlar. Fakat bu her ikisi içinde hiç de kolay olmayacaktır.
Cuma, tesedüfen tanıştığı bir kadından çok hoşlanır ve onu etkilemek için söylediği küçük yalanı devam ettirmek zorunda kalır. Fakat bu durumu anlayan mahalleli cumanın foyasını ortaya çıkartmaya kararlıdır.
İsmail Tezeneye kavuşabilmek için Erkan kimliği ile ailesinden ister. Ama içindeki Erkan kıskançlığı onu rahat bırakmaz. İsmail herkese bir sürpriz hazırlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir