Siyah İnci dizidi 6. bölüm yeni fragmanı yayınlandı izle

Siyah İncinin heyecanla beklenen 6. bölüm fragmanı yayınlandı.Siyah İnci izleyicilerini şaşırtmak için hazırlanıyor. İlgi ve merakla izlenen Siyah İncinin yeni bölümü 2 Kasım Perşembe günü Star TVde…

Siyah İnci 6. bölümünde güç gösterisini ekranlara taşıyor. Siyah İnci yeni bölümünde Hazal kime nasıl güç gösterisi sergileyecek? Kenan bu duruma ne tepki verecek? Siyah İnci merak edilen sahneleriyle star TVde.

SİYAH İNCİ 6. BÖLÜM FRAGMANI

SİYAH İNCİ 5. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kenan’ı kocasının yeni ortağı olarak karşısında görünce Hazal şok olmuştur. Demiroğlu ailesi de hiç beklemedikleri bu sürpriz karşısında şaşkındır. Vural öldürttüüğünü düşündüğü Kenan’ın yeni ortağı olmasından, evine kadar girmiş olmasından çok rahatsızdır. Canan, Kenan’la ortaklığı feshetmenin yollarını arasa da, Vural için mesele şirketten, ortaklıktan çok daha büyüktür. Kenan’la mücadele etmekten geri durmaya hiç niyeti yoktur. Hazal, Kenan’ın hala kendisini sevdiğini ve onu yarı yolda bıraktığı için intikamını almaya geldiğini düşünmektedir. Fakat Kenan ve Aziz’in planı zannedilenden daha büyüktür. Demiroğullarına çok daha büyük bir sürprizleri vardır. Hazal, daha Kenan’ın gelişinin şokunu atlatamadan Naz’la ilgili edindiği bilgiyle büyük bir şok daha yaşayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir