Yüz Yüze dizisinin 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Yüz Yüze 2. son bölümü ile dün akşam izleyici karşısına çıktı. Show TV ekranlarının yeni dizisi Yüz Yüzede Cino ve Seliha mahallede artık “yüz yüzedir.” Son bölümün hemen ardından Yüz Yüze dizisinin heyecanla beklenen 3. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Yüz Yüze ilk bölümüyle büyük beğeni topladı. Show TV ekranlarının yeni dizisi Yüz Yüze 2. bölümü ile dün akşam yayınlandı. Yüz Yüze 2. bölümde Zeynep’in Seliha’dan da habersiz yaptığı sürprizle, tayfa ve kızlar arasındaki durumlar daha da karışır. İşte Yüz Yüzenin yayınlanan 3. yeni bölüm fragmanı.

YÜZ YÜZE 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Cino ve Seliha mahallede artık “yüz yüzedir.” Cino’lar, yaşananlar üstüne mahalleye yeni birinin girmesinden haz etmezler. Zeynepin Seliha’dan da habersiz yaptığı sürprizle, tayfa ve kızlar arasındaki durumlar daha da karışır. Cino bir yandan da babasının intikamı peşindedir. Kasadan çıkan parmakla ne yapacaklarını düşünürlerken bir taraftan da canlarını sıkan bir iş teklifiyle karşı karşıya kalırlar. İşi konuşmak için Sadık’ın tamirhanesine giden Cino deşifre olacaklarını fark eder ve hemen tayfayı toplar ancak Aleko’nun bir anlık dikkatsizliğiyle olaylar çığırından çıkar. En yakın arkadaşının katilinin peşinde, gizli görevde bir polis ve babasının intikamı peşinde, işler ters gittiği için suçlu duruma düşmüş bir hırsız… İkisi de birbirinden şüphelenirken yakalanan kim olacak?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir