Eşinin hamile olduğunu öğrendikten sonra kalp krizi geçirip öldü

Orduda, 34 yaşındaki Mutlu Kahraman, kendisi gibi öğretmen olan eşi Leyla Kahramanın hamile olduğunu öğrenince çok mutlu oldu, arkadaşlarıyla birlikte kutlama yemeğine gitti. Mutlu Kahraman, eve geldiğinde kalp krizi geçirip, öldü.

ORDU, (DHA)

Merkez Altınordu ilçesinde Şehit Ersin Bacaksız İlkokulunda sınıf öğretmeni olarak görev yapan Mutlu Kahraman, önceki gün özel eğitim öğretmeni eşi Leyla Kahramanın 4 aylık hamile olduğunu öğrendi. 7 yıldır çocuk özlemi çeken ve aldığı haberle çok mutlu olan Mutlu Kahraman, aynı günün akşamında öğretmen arkadaşlarıyla kutlama yemeğine giderek bu sevincini paylaştı. Eve dönünce gece rahatsızlanan Kahraman, 112 sağlık ekiplerinin evde müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Mutlu Kahramanın cenazesi otopsi için özel hastane morguna kaldırılırken, eşi Leyla Kahraman sinir krizi geçirdi.

Öğretmen Mutlu Kahraman için bugün Gürgentepe ilçesinde Işıktepe Cem Kültür Evi önünde cenaze töreni düzenlendi. Buradaki törene Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Acu ile meslektaşları, ailesi, sevenleri ve öğrencileri katıldı. Mutlu Kahramanın cenazesi, buradaki törenin ardından Işıktepe Mahallesindeki aile kabristanlığında gözyaşları arasında toprağa verildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir