Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 82. yeni bölüm fragmanı için heyecanlı bekleyiş.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 81. son bölüm nefes kesen bir son yaptı. Hızırın düşmanları hapiste de rahat durmuyor. Ünal Kaplan emaneti Hızıra ulaştırıyor. Hızırın işini bitirmek isteyenlerin planı alt üst olacak mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 82. bölüm fragmanı yayınlandı mı merak konusu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 81. son bölümüyle dün akşam seyircisini bir kez daha ekrana kilitlemeyi başardı. Sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazın oldukça heyecanlı geçen 81. bölümü sonrası gözler 82. bölüme çevrildi..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 82. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanı yayınlandığı an haberimizden takip edebilirsiniz.

Yeni bölüm 28 Kasım Salı günü ATVde.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 81. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Benim buradan çıkmanın bir yolunu bulmam lazım!

Hızır, Ekremden başka hainlerin de olduğunu fark etmiş, bir an önce hapishaneden kurtulmanın yollarını aramaya başlamıştır. Dışarıda olup bitenlerin sorumlularıyla yüzleşmek ve ailesinin başına gelenlerin hesabını sormak varken eli kolu bağlı oturması mümkün değildir.

Ünal Kaplan, en yakınındaki adam tarafından yıllarca kandırıldığını öğrenir ve yaşadığı suçluluk duygusuyla kendine bir günah keçisi arar. Bir yandan da Hızırın dışarıya çıktıktan sonra yapacaklarından nasibini almamak için kolları sıvayacaktır. Aynı korkuya sahip olan diğer isim Ekrem ise yapacağı bir hamleyle dengeleri değiştirecektir.

Hala firar durumunda olan İlyasın öfkesi, Mürseli bir türlü köşeye sıkıştıramadığı için günden güne artar. Ne zaman nereden çıkacağı belli olmayan Mürsel de hapishanedekileri bitirme konusunda kararlıdır. Tipiden sonra sıra Kimsesiz Yaşardadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir