Kalbimdeki Deniz 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalbimdeki Deniz 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kalbimdeki Deniz dizisinde bu hafta kötü sürprizler yaşandı. Kalbimdeki Deniz dizisinde Şirzat Diyarı buldu. Diyar öldü mü? Merakla beklenen Kalbimdeki Deniz 46. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

FOX TVnin ilgiyle takip edilen dizisi Kalbimdeki Deniz 45. bölüm için heyecan doruktaydı. Şirzat Diyarı bulunca heyecan ikiye katlandı.

KALBİMDEKİ DENİZ 45. BÖLÜM ÖZETİ

Şirzat’ın Hülya’nın evine baskın yapacağından son anda haberdar olan Mirat ve Yosef, acı bir sonuca engel olamasalar da, Şirzat’ın kaçmasına engel olurlar. Polislerle girdiği çatışmada Şirzat’ın öldürüldüğünü öğrenen Salmanı, cenazeyi teslim almaya geldiğinde hiç ummadığı bir sürpriz beklemektedir.

Yaşadığı şok nedeniyle Hülya’yı yalnız bırakamayan Nejat, Emine’yi kaybeder. Şebnem ise Diyar’ın Deniz’e iletilmek üzere bıraktığı mektubu ele geçirir. Yaşanan olaylar herkesi derinden sarsıp duygusal dengeleri değiştirirken, Şebnem Deniz’e büyük bir sürpriz yapar. Olanları öğrenen Alihan ise beklenmedik bir adım atar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir