Genel Haberler

Payitaht Abdülhamid 26. yeni bölümde neler olacak?

Payitaht Abdülhamid 25. yeni bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan dizide Abdülhamid ölümcül bir zehirle karşı karşıya kalarak zorlu anlar yaşadı. İzleyenler Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanını merak ediyor. Payitaht Abdülhamid 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid 25. bölümüyle izleyicisini ekrana kilitledi. Payitaht Abdülhamid yeni bölümde neler olacak merak ediliyor. Fakat Payitaht Abdülhamid 26. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 25. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Abdülhamid’in karşısında Parvus ve Amerikalıların planladığı çok önemli bir mesele vardır.. Ancak Abdülhamid bu meseleyle henüz başa çıkamadan, Hz. Osman’ın kılıcıyla bedenine zerk edilen ölümcül zehir nedeniyle rahatsızlanır.. Hekimler seferber olur.. Ancak içlerinden biri Karaso’nun adamıdır ve Abdülhamid’e yanlış bir tedavi uygulayarak ölüm sürecini hızlandırmak ister

Oynanan sinsi ve hain planların bir parçası olarak, Mahmud, Parvus’un da emriyle Şehzade Abdülkadi’i babasının yerine tahta geçmesi için hazırlamaktadır.

Tahsin Paşa ve Bidar Sultan, Abdülhamid’in durumunu herkesten gizlerken, diğer yanda Naime de babasının ölüm döşeğinde olduğundan habersiz bambaşka bir acı içindedir…Hatice ve Kemalettin’in ilişkilerine tanık olmuştur Naime!

Firuze’ye ise derhal Saraydan gitmezse gerçek kimliğinin açık edileceği söylenen bir not gelir… Köşeye sıkışan Firuze, Saraydan ayrılacak mıdır?

Hatice ve Kemalettin,Naimenin şüphesi karşısında her şeyi itiraf edecekler midir?

Marconun peşine düşmüş ve ölümle burun buruna kalmış olan Murad kurtulabilecek mi?

Tahsin ve Bidar, Parvus ve Amerikalıların tuzağını bertaraf edebilecekler mi?

Abdülhamid için kurtuluş umudu tükenirken, tekrar hayata dönebilecek mi?..

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 25. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir