Seven Ne Yapmaz Dizisi 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Seven Ne Yapmaz 9. bölümde Nazlı ve Ozan aylar sonra tekrar karşılaştı. Seven Ne Yapmazda Nazlı, Ozan için son kararını verdi. Seven Ne Yapmaz iki aşkın ne duruma sürükleneceğini ekrana getirdi. Seven Ne Yapmaz 10. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmdı

Seven Ne Yapmaz yeni bölümünde nikah faciasından sonra aylar geçmiştir. Bu süreçte Nazlı ve Ozan ayrı bir şekilde hayatlarını devam ettirmeye çalışırlar. Heyecan ve merak dolu bölümüyle aylar sonra karşılaşan Nazlının, Ozan için son kararı Seven Ne Yapmaz 9. bölümüyle 1 Kasım Çarşamba günü 20.00de ATVdeydi.

SEVEN NE YAPMAZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Nikah faciasının üzerinden altı ay geçmiştir. Nazlı ve Ozanın yolları ayrılmıştır. Paraları, pulları, evleri, barkları ve en sonunda da umutları elinden alınan aşıklarımız, kendilerine yeni bir hayat kurma çabası içindedirler. Nazlı ve Arzu, yoksul bir mahallede kıt kanaat geçinmeye çalışmaktadırlar.

Arzu, babasının engellemesiyle bir türlü iş bulamamakta, Nazlı ise hem bir eczanede çalışmakta, hem de kendi yaptığı doğal kremleri satmak için uğraşmaktadır. fakir ama mutludurlar. Ozan ise taksicilik yapmaktadır. Bir yandan da zengin bir hayattan hızla en dibe düşen Aliyenin bunalımlarıyla ve Zeynep ile uğraşmaktadır. Ozanın tek mutluluğu, her gün gizlene saklana da olsa Nazlıyı görebilmektir. Hem fakir, hem de mutsuzdurlar. Bir gün Nazlı, çalıştığı eczanede; tonla alerjisi olan ve bu yüzden, hayatında çıplak ayakla toprağa bile basamamış zengin ve yakışıklı Serdar ile tanışır. Nazlının doğallığı ve neşesi Serdara çok iyi gelir. Ozan ise, taksisine binen Ebruyu, peşindeki bir adamdan kurtarır. Havalı, zengin bir kız olan Ebru, tam bir şıpsevdidir ve kahramanı olarak gördüğü Ozana görür görmez âşık olur. Kader, Nazlı ve Ozanı aylar sonra tekrar karşılaştıracaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir