Genel Haberler

Şevkat Yerimdar 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Şevkat Yerimdar 26. bölümü ile bu akşam sevenleriyle buluştu. 26. bölümde Selaminin yeğeni kaçırılıyor, bütün mahalle onu kurtarmak için seferber oldu. Şevkat ölümle burun buruna geldi. Şevkat Yerimdar 27. yeni bölüm fragmanı ise.

Şevkat Yerimdar 26. bölmüyle bu akşam ekrana geldi. Şevkat Yerimdar izleyenleri bu akşamki yeni bölüm bittikten sonra Şevkat Yerimdar 27. yeni bölümde neler olacak merak etmeye başladı. Fakat Şevkat Yerimdar 27. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

ŞEVKAT YERİMDAR 26. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Selaminin yeğeni kaçırılmıştır ve yüklü bir fidye istenmektedir. Tüm mahalle çocuğu kurtarmak için seferber olur. Şevkatin ünü devam etmektedir. Sokaktaki kızların ilgisinden Esin çok mutlu değildir. Fakat Esinin de Şevkate bu konuda büyük bir sürprizi vardır.

Cuma aldığı borçları sildirebilmek için çatıya çıkıp intihar edecekmiş gibi numara yapar. Herkes buna inanır ve Cumayı ikna etmek için ellerinden geleni yaparlar ama Cumanın foyası son dakika ortaya çıkar. Erkan kılığındaki İsmail ve Tezene düğün hazırlıklarına başlarlar. Gülperi ve Bozkır bu durumdan çok memnundur.

Şevkat Yerimdar Cuma 20.00de FOX ta!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir