Diriliş Ertuğrul 97. bölüm fragmanı yayınlandı Ertuğrul bu kez. Video

Diriliş Ertuğrul yeni bölümde obasına dönen Ertuğrul kendisine tuzak kuran Aresden intikamını aldı. TRT 1in vazgeçilmez dizisi haline gelen Diriliş Ertuğrul, 96. bölümü ile izleyicilerini yine ekrana kitlemeyi başardı. İşte Diriliş Ertuğrul 97. bölüm fragmanı.

Diriliş Ertuğrul yeni bölümde obaya dönen Ertuğrul, kendisinden sonra yapılan değişikliklere ve yeni alınan kararlara karşı tepkisini gösterdi. Oldukça heyecanlı geçen Diriliş Ertuğrul 96. bölümü sonrası gözler 97. bölüm fragmanına çevrildi.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 97. BÖLÜM FRAGMANI

TRT1 ekranlarının vazgeçilmez dizisi Diriliş Ertuğrulun 96. bölümü bu akşam yayınlandı. Heyecan dolu 96. bölüm sonrası 97. bölüm fragmanı da yayınlandı..
DİRİLİŞ ERTUĞRUL 96. BÖLÜM ÖZETİ

Köle tüccarı Simko ve Tekfur Ares’in gönderdiği adamları alt eden Ertuğrul obasına dönmüş, obaya büyük bir sevinç hakim olmuştu. Ertuğrul henüz bu sevinci doya doya yaşayamadan Dündar’ın Hanlı Pazar’ı satmak üzere olduğunu öğrenmiş ve alplarıyla beraber Hanlı Pazar’a doğru dörtnala yola düşmüştü. Ertuğrul, Hanlı Pazar’ın satışına mani olabilecek mi? Satış anlaşması mühürlenmeden yetişebilecek mi? Dündar’a karşı tavrı ne olacak? Kendisine tuzak kuran Ares’e ne yapacak? Yokluğunda yaşanan gelişmeler karşısında nasıl davranacak?

Çavdar beylerini biat ettirip Hanlı Pazar’ı almaya giden Bahadır Bey, Ertuğrul’un dönüşünden sonra ne yapacak? Beyliği ve Hanlı Pazar’ı alabilecek mi? Ertuğrul ile aralarında nasıl bir münasebet gelişecek?
Tekfur Ares ve Emir Saadeddin, Ertuğrul’un dönüşünden sonra ne yapacak? Ertuğrul’a karşı ortak mı hareket edecekler? Yeni planları ne olacak? Ve Ertuğrul, Ares’e tuzak kurmasının bedelini ödetecek mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir