İsimsizler 25. bölümde silahlar geri alınacak mı?

İsimsizler 25. bölüm için nefesler tutuldu. Bu akşam yeni bölümü ile seyirci karşısına çıkacak olan dizinin yeni bölümünde Damla için gerekli olan panzehir bulunuyor. Kudret ve İsimsizler savaşında kazanan kim olacak?İsimsizler 25. bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor. İsimsizler 25. bölümde Damla için gerekli olan panzehir bulunabilecek mi? Kudret ve İsimsizler savaşını hangi taraf kazanacak?

Kanal Dnin büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizisi İsimsizler 25. bölümüyle yine heyecan kasırgası yaratacak. Peki bir Cumartesi klasiği halina gelen İsimsizlerin 25. bölümünde neler olacak? İşte İsimsizler 25. bölüm fragmanı ve özeti…

İSİMSİZLER 25. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Damla’nın iyileşmesi için gerekli olan panzehir bulunur. Dayının ise Biruske’nin üzerinde çıkan fotoğraflardan dolayı kafası fazlasıyla karışıktır. Biruske’nin Dayı’ya verdiği bir cevap Dayı’nın umutlarını yeşertecektir. Kudret ise hain planlarına devam etmektedir. Türk askerini zor bir durumun içine sokacak bir hamle yapar ve Türk devletine ait olan milli silahları kaçırır.

İsimsizler, Kudret’in oyununu bozmak için operasyona başlarlar. Bir an önce milli silahların bulunması gerekiyordur aksi takdirde bütün siviller katledilecektir.

Kudret, Handan’dan istediği bir bilgiye erişmek için yanına gider. Fakat ikisinin de bilmediği bir şey vardır. Fatih de Handan’ın yanına gelmiştir.

Acaba Fatih, Handan ve Kudret’i görecek midir? İsimsizler silahları geri alabilecek midir? Yoksa bu oyunun kazananı Kudret mi olacaktır?

İsimsizler yeni bölümüyle cumartesi 20.00de Kanal Dde!

İSİMSİZLER 25. BÖLÜM FRAGMANI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir